info@jz-company.cz
Žitná 562/10, 120 00 Praha

MERCEDES BENZ – BRABUS

JZ GLOBAL COMPANYMERCEDES BENZ – BRABUS

Brabus je německá společnost založená v roce 1977. Od svého počátku se zabývá úpravou a luxusním tuningem aut značky Mercedes-Benz, Smart a Maybach. Zakladatelé společnosti se zkrátka nemohli smířit s úrovní tuningu tehdejších společností, a tak si založili vlastní a umanuli si, že budou nejlepší. Jejich cíl se jim rozhodně povedlo splnit, v současnosti je tato společnost největší tuningový partner automobilky Mercedes.
Pokud si říkáte, jak vznikl název společnosti, je to kombinace začátků příjmení obou spoluzakladatelů – Klause BRAckamana a Boda BUSchmanna.

LUXUSNÍ ZNAČKA
VELMI HODNOTNÉ VOZY
Originální a špičkový design z rukou nejlepších odborníků v oboru
VŮZ OD NEJVĚTŠÍHO DODAVATELE TUNINGOVÝCH VOZŮ MERCEDESU
Maximální výkon vozů

JZ GLOBAL COMPANYNAŠE JMÉNO JE NAŠE REPUTACE

Jak slogan firmy „Naše jméno je naše reputace“ napovídá, dočkáte se zde jedině vysoce luxusního provedení špičkových vozů, za které se rozhodně nebudete stydět, právě naopak se s nimi rádi ukážete. Ve firmě Brabus jsou vám ochotní vyjít vstříc a vyrobit vůz, který přesně sedí vašim specifickým požadavkům, mnohdy se jedná o unikátní a originální design každého auta. Kromě úpravy exteriéru se dočkáte i extrémního výkonu. Vozidla firmy Brabus drží několik světových výkonnostních a rychlostních rekordů. Tuto luxusní značku si ale nemůže dovolit každý. Jelikož kvalita něco stojí, počítejte, že se jí dočká jedině movitější klientela.

Hledáte velmi luxusní značkový vůz speciálně pro vás?
Kontaktujte nás a my vám zprostředkujeme nákup nového krále garáže!

Naše firma se zabývá dovozem těchto aut z Německého salonu. Stačí nás kontaktovat a o zbytek se postaráme. S naším specialistou můžete konzultovat výběr i další požadavky. Jakmile bude vyrobeno, nemusíte nikam jezdit. O převoz vozů se postaráme, budete si jej moci převzít, aniž byste kamkoliv jezdili.

JZ GLOBAL COMPANY 2021